Wybierz element, aby sprawdzić numerację

Atrakcje dla każdego

BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ

Imperiall Resort & MediSpa jest idealnym miejscem na wczasy z dzieckiem. Okolica jest jednym z najpiękniejszych i najczystszych zakątków wybrzeża, oferujący niezapomniany wypoczynek nad morzem. Nasz personel dokłada wszelkich starań by wszyscy nasi Goście przeżyli u nas niezapomniane i pełne relaksu i radości chwile.


Zabawa i rozrywka

Jesteśmy przekonani, że od momentu przyjazdu do pożegnania z nami,
żaden z naszych najmłodszych Gości nie będzie się nudzić!

2,4 ha

przestrzeni rekreacynej

3 tys. m²

atrakcji
Indoor

100%

dobrej
zabawy

0

nudy każdego dnia!

Basen Kryty

Basen kryty – jedyny w Sianożętach

Innowacyjny basen wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody o znikomej zawartości chloru, w którego skład wchodzi: wydzielony tor do pływania o długości 12,5m, strefa rekreacyjna, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, jacuzzi dla 6 osób, bezpośrednie wejście do Strefy Wellness – z kolejnym jacuzzi, łaźnią parową, sauną fińską i tężnia solankową.

Głębokość:
– część rekreacyjna (niecka główna) 1,20 m
– tor do pływania 1,30 m
– brodzik mały 0,5 m

Na basenie zapewniona jest opieka ratownika.

Cennik dla Gości z zewnątrz:

Wejście jednorazowe do 2h :

Osoba dorosła: 30 zł
Dziecko do 18 lat: 20 zł

Karnet (10 wejść):

Osoba dorosła: 200 zł

Dziecko do 18 lat: 150 zł


Basen Zewnętrzny

sezonowy

Zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. Dla przyjemnego spędzenia czasu dla wypoczywających dostępne są wygodne leżaki ustawione na plaży basenowej w kolorze piaskowca. Woda w obu basenach jest podgrzewana za pomocą ekologicznych paneli solarnych co pozwala uzyskać latem temperaturę wody nawet do 30 stopni Celsjusza. Wszyscy nasi Goście mogą czuć się bezpiecznie pod czujnym okiem wykwalifikowanego ratownika.

Strefa Wellness

Integralną częścią Kompleksu Basenowego Imperiall Resort & MediSpa jest Strefa Wellness z sauną suchą, łaźnią parową oraz tężnią solankową i jacuzzi. Unikalny klimat i oryginalny wystrój wnętrz zapewnią Państwu niezapomniany relaks nad morzem. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni odprężenie.

Sauna Fińska (Sucha)

Pomieszczenie rozgrzane do temperatury około 95°C, o wilgotności 10%. Tak wysoką temperaturę utrzymuje piec z rozgrzanymi kamieniami. W suchej saunie można przebywać od 8 do 15 minut, po czym należy z niej wyjść, wziąć zimny prysznic, osuszyć się i wrócić do sauny. Po trzecim wyjściu z sauny powinno się natrzeć ciało olejkiem i wypić około litra wody lub soku. Sauna Fińska działa korzystnie na układ krążenia, kondycję i odporność.

Łaźnia Parowa

Pomieszczenie rozgrzane do temperatury 43-48 stopni Celsjusza o wilgotności do 100 %. W trakcie trwania seansu powinno się pić duże ilości wody. Czas pobytu w łaźni parowej nie może być dłuższy niż 25 minut. Tego rodzaju zabieg łagodzi bóle mięśni, poprawia krążenie skórne. Ponadto łaźnia parowa działa relaksująco i poprawia ogólny stan zdrowia.

Tężnia solankowa

Zbudowana jest z drewna iglastego, gałązek brzozowych i urządzeń do pompowania solanki. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmy płuc, nadciśnienia tętniczego, alergii, nerwicy wegetatywnej i w przypadku ogólnego wyczerpania.

Ważne informacje

W Saunie Fińskiej oraz Łaźni Parowej należy mieć ze sobą ręcznik (do okrycia ciała). Nie należy iść do sauny z pełnym żołądkiem lub po piciu alkoholu. Główną cechą sauny jest naprzemienne przegrzewanie i chłodzenie organizmu. Dlatego zabieg ten można podzielić na dwie fazy – nagrzewania i ochładzania. Na koniec wymagany jest również wypoczynek.

Więcej informacji w ABC Saunowania.


Sale zabaw

Joonglaland
Przestronna Salą Zabaw Joonglaland a w niej: terrarium z parą legwanów Tralą i Lalą, akwarium z kolorowymi rybkami oraz żółw Pixel. Sala przystosowana do zajęć plastycznych, technicznych, teatralnych, wyposażona w liczne zabawki, gry edukacyjne oraz kącik dla rodzica.

Sala Zabaw Interaktywnych
Przestronna Sala zabaw wyposażana m.in. w X-Box Kinect na dużym ekranie, w FUN-FLOOR podłogę interaktywną z grami edukacyjnymi i zabawami, Szachy Giganty, Piłkarzyki oraz kącik dla rodzica.

Zewnętrzny Świat Zabaw (czynna na sezon) – zamknięta 3-kondygnacyjna sala zabaw pełna basenów z piłkami, tuneli i zjeżdżalni, gdzie dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami

Sport

 • Boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki oraz tenisa ziemnego.
 • Sala Fitness wyposażona w profesjonalny sprzęt do treningów, (Dla Gości z zewnątrz: Wejście jednorazowe 30 zł . Karnet na 10 wejść 200,00 zł. Karnety będą dostępne od 01.09.2021r.)
 • Sala gimnastyczna i treningowe z parkietem sportowym, lustrami, matami puzzle do sportów walki, mini bramkami i drobnym sprzęt sportowym oraz audio-video
 • Outdoor Fitness Park - połączenie aktywności fizycznej z przyjemnością przebywania na świeżym powietrzu.
 • Stół do tenisa stołowego (poziom 1)
 • Bilard (poziom -1) Klub Nocny


Sala Gimnastyczna

Na terenie Obiektu znajduje się klimatyzowana sala z lustrami idealna do zajęć Tańca, Pilatesu oraz Jogi. Sala o powierzchni: (100 m2) o wymiarach 5,70m x 17,70m

Na wyposażeniu Sali:

 • profesjonalny parkiet sportowy
 • lustra
 • maty puzzle do sportów walki
 • mini bramki
 • drobny sprzęt sportowy

Istnieje możliwość wynajęcia sali na zajęcia grupowe, indywidualne.

Rowery

Imperiall Resort dysponuje dla Gości obiektu oraz spoza wypożyczalnią rowerów oraz kasków. Posiadamy nowe rowery miejskie wysokiej klasy. Wypożyczalnia znajduje się przy Recepcji obiektu i jest czynna codziennie od 07:00 do 21:00.

Położenie Resortu to doskonała baza na wycieczki rowerowe. Przez miejscowość Sianożęty wiedzie międzynarodowa trasa rowerowa R10 o umiarkowanym stopniu trudności (trekking/cross), w kierunku Kołobrzegu jak i Mielna. To tutaj znajdują się w Kołobrzeskim lesie najstarsze dęby w Polsce: 650-letni Warcisław.

Zapraszamy do aktywnego wypoczynku i poznania uroków trasy rowerowej R10. Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni rowerów.

Sala kinowa

Na terenie obiektu znajduje się sala Kinowa– w której jest możliwość przeprowadzenia prezentacji lub wyświetlenia filmu.

Czytaj więcej

Muzeum Bursztynu

Czytaj więcej

Plac zabaw

Czytaj więcej

Ogrody Hortulus

Czytaj więcej

Latarnia Morska w Kołobrzegu

Czytaj więcej

Wypożyczalnia rowerów

Czytaj więcej

Siłownia

Czytaj więcej

Stół Bilardowy

Czytaj więcej

Pomerania Fun Park

Czytaj więcej

Stadnina Koni w Budzistowie

Czytaj więcej

Boisko Wielofunkcyjne

Czytaj więcej

Sala Zabaw Joonglaland

Czytaj więcej

Park Rozrywki Zieleniewo

Czytaj więcej

Sala gier interaktywnych

Wypoczynek Nad Morzem

czekamy na Ciebie w Imperiall Resort & MediSpa