Poznaj szeroką gamę usług 

bary, restauracje i dyskoteka

Gastronomia to mocny punkt w ofercie naszego obiektu nad morzem, a jakość świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie. Do dyspozycji Gości jest kilka punktów gastronomicznych, których przeznaczeniem jest sprostać i zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Z pasją i miłością

„Nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia”
George Bernard Shaw

2

restauracje

3

bary

1

dyskoteka

1

kawiarnia

Level 5

Top 100 Restauracji w Polsce!

Efektowna restauracja a'la carte na dachu 5-cio piętrowego apartamentowca, z wielkim widokowym tarasem i panoramą na Bałtyk. Level 5 znalazła się w rankingu 100 najlepszych restauracji w Polsce.

Restauracja Główna

Restauracja Imperiall zlokalizowana na poziomie „0” serwuje śniadania oraz obiadokolacje w formie bogatych bufetów dla wszystkich Gości Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach. Asortyment na bufetach jest bardzo urozmaicony, a dania przygotowywane są z lokalnych i świeżych produktów z okolic Sianożęt i Ustronia Morskiego, które są specjalnie selekcjonowane przez naszego Szefa Kuchni, co daje gwarancję jakości i smaku.

Lounge Club

Imperiall Lounge Club to wyjątkowe miejsce w naszym obiekcie, zlokalizowane na poziomie „-1”. Nowoczesne i stylowe wnętrze oraz odprężająca muzyka tworzą niesamowity klimat. Profesjonalna obsługa barmańska umili Państwu czas, zabierając w podróż po świecie alkoholi oraz koktajli. Lounge Club to jedne z niewielu miejsc w Sianożętach i Ustroniu Morskim, gdzie na wielkim ekranie w jakości HD można oglądać różnego rodzaju wydarzenia sportowe oraz uczestniczyć w cyklicznych imprezach z muzyką na żywo.

Lounge Club jest dostępny dla Gości z zewnątrz. Klienci Lounge Club mogą również korzystać z Sali Zabaw.

Caffe & Drink Bar

Imperiall Caffe & Drink Bar to urządzona w nowoczesnym stylu kawiarnia z salą klimatyzowaną uruchamiana na okres sezonu letniego. Oferujemy Gościom szeroki wybór wyśmienitych lodów tradycyjnych z największymi porcjami w Sianożętach, smacznych gofrów i naleśników, alkoholi i napojów oraz pysznych koktajli. Dodatkową atrakcją są liczne wieczorki z muzyką na żywo oraz wydarzenia sportowe na wielkim ekranie, które cieszą się dużą popularnością wśród Gości odwiedzających Ustronie Morskie i Sianożęty.

* Kawiarnia czynna jest od 1 czerwca do pierwszej niedzieli września.

* Imperiall Caffe & Drink Bar jest również dostępna dla osób z zewnątrz.

Zapraszamy do kontaktu

rezerwacja sali, bankiety, imprezy rodzinne i firmowe