Filozofia SPA

ukojenie ciała i zmysłów

Opiera się na stwierdzeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy. SPA to spokój ciała i ducha – odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły.

Czy wiesz, że…

Już starożytni Rzymianie koili zmęczone mięśnie w gorących źródłach, które trochę później zostały zabudowane i przekształcone w łaźnie, sauny, termy itd. Miejsca te nazywano „aquae”, a wykonywane w nich zabiegi określono mianem „Sanus per Aquam” (SPA) – „Zdrowie przez Wodę”.

ponad
10 lat

doświadczenia w SPA

przeszło
5 tys.

wykonanych zabiegów

niemal
90

propozycji w Menu SPA

zawsze
100%

zachowania bezpieczeństwa

Zabiegi na twarz

Każdy zabieg na twarz poprzedza konsultacja kosmetyczna umożliwiająca odpowiednie dobranie pielęgnacyjnego zabiegu do rodzaju i potrzeb skóry, omówienie pielęgnacji domowej oraz wręczenie próbki naszych kosmetyków do zastosowania samodzielnie w domu. Wszystkie zabiegi na twarz są poprzedzane dokładnym demakijażem twarzy, peelingiem dobranym do rodzaju skóry, serum na którym wykonywany jest odprężający lub stymulujący masaż twarzy, maskę i krem na wykończenie zabiegu.

Zabiegi na ciało

Szeroka oferta masaży zapewni głęboki relaks, który przeniesie Cię w zupełnie inny świat, świat całkowicie pozbawiony stresu oraz trosk dnia codziennego. Odprężysz się w rytmach muzyki relaksacyjnej, która dobierana jest w zależności od rodzaju wykonywanego masażu, blask świec, unoszący się w gabinecie aromat olejków eterycznych oraz niesamowity klimat wykonywanego zabiegu będzie oddziaływał na wszystkie zmysły.

Bogata oferta usług gwarantuje znalezienie zabiegu dla każdego rodzaju skóry, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Tlenoterapia

Tlenoterapia hiperbaryczna –HBOT – jest metodą leczenia chorób i urazów w komorze hiperbarycznej wykorzystującą ciśnienie wyższe niż atmosferyczne.

Polega na podawaniu pacjentowi tlenu w środowisku o podwyższonym ciśnieniu. Dzięki zwiększonemu ciśnieniu przyśpieszona jest migracja cząstek tlenu do komórek organizmu co zwiększa ich dotlenienie sprzyjając ich regeneracji i rozwojowi.

Komora Hiperbaryczna

Jako jedyni w naszym regionie
posiadamy jednoosobową komorę hiperbaryczną!
Tlenoterapia hiperbaryczna działa na wszystkie komórki naszego organizmu i skutecznie nasyca je tlenem. Jest to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod profilaktyki zdrowia i leczenia chorób. Pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, szczególnie obszaru mózgu.
Zabieg w komorze hiperbarycznej odbywa się pod pełną kontrolą przeszkolonego operatora komory.

Pobyt bardzo udany

Pobyt był bardzo udany. Hotel położony bardzo blisko morza. Można wypożyczyć rowery. W hotelu jest przyjemna strefa SPA, bardzo dobre jedzenie, miła obsługa i duży wybór zabiegów rehabilitacyjnych. ...

10 / 5

Dziękujemy za wspaniałe wakacje.

Animatorzy cudowni, zaangażowani, kreatywni. Jedzenie pyszne, sympatyczna obsługa. Blisko morza, plus za otoczenie zieleni i baseny, nie da się tu nudzić. Polecamy wszystkim rodzinom z dziećmi.

Wrócę tu za rok

W tym Hotelu obsługa jest miła, w pełni profesjonalna, dyskretna, kulturalna. Dotyczy to pracowników recepcji, ekip sprzątających oraz wszystkich pracujących w kuchni i na salach konsumpcyjnych, w strefie ...

5 / 5

To były moje najlepsze wakacje.

Hotel zapewnił nam wszystko o czym tylko mogliśmy pomarzyć 🙂 wspaniałe animacje, baseny, kort tenisowy i przecudowni Animatorzy, którzy zasługują na medal. Animacje jakie tylko były możliwe: aquaaerobic, ...

5 / 5

Powinien mieć 4.9 opinii. Basen mega.

Powinien mieć 4.9 opinii. Basen mega. Jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. Parking. Blisko do morza. Standard europejski. Cena adekwatna do proponowanych przez hotel atrakcji. Polecam

5 / 5

Zapraszamy do kontaktu

rezerwacja zabiegów, informacje, oferta SPA