Zaplecze sportowe

IMPERIALL RESORT

Sport to zdrowie. Wyższa wytrzymałość mięśni, obniżenie poziomu cholesterolu, powiększenie pojemności płuc. Aktywność fizyczna sprzyja odporności i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszamy

W Imperiall Resort & MediSpa każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesna siłownia, basen kryty i zewnętrzny i sala gimnastyczna, idealna do zajęć tanecznych, jogi czy pilatesu.

12,5 m

tor do pływania

32 m x 18 m

Wymiary Boiska

100 m2

powierzchni Sali Gimnastycznej

niemal
400m2

przestrzeni zagospodarowania puzzlami do treningów

zawsze
100%

zachowania bezpieczeństwa

Baseny

Basen kryty jest wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody o znikomej zawartości chloru, w którego skład wchodzi: wydzielony tor do pływania o długości 12,5m, strefa rekreacyjna, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, jacuzzi dla 6 osób, bezpośrednie wejście do Strefy Wellness – z kolejnym jacuzzi, łaźnią parową, sauną fińską i tężnia solankową.

Zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. (Czerwiec - Wrzesień)

Siłownia

Wzmocnij swoje mięśnie!

Siłownia to jeden z mocniejszych punktów infrastruktury Imperiall Resort & MediSpa. Wyposażona jest w m.in. atlas treningowy (brama), ławkę rzymską, wielofunkcyjną ławkę do ćwiczeń, zestaw hantli oraz sprzęt cardio (bieżnie, orbitrek, rowery)

Dla Gości z zewnątrz: Wejście jednorazowe 30 zł . Karnet na 10 wejść 200,00 zł.

Boisko

Wielofunkcyjne boisko spełni Twoje wymagania!

Boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz tenisa ziemnego. Idealne do organizowania animacji i zawodów sportowych. Boisko posiada także trybunę mogącą pomieścić 40 osób.

Sala gimnastyczna

Najlepsze miejsce na zajęcia taneczne, jogę czy pilates!

Na terenie Obiektu znajduje się klimatyzowana sala z lustrami idealna do zajęć Tańca, Pilatesu oraz Jogi. Sala o powierzchni: (100 m2) o wymiarach 5,70m x 17,70m

Na wyposażeniu Sali:

  • profesjonalny parkiet sportowy
  • lustra
  • maty puzzle do sportów walki
  • mini bramki
  • drobny sprzęt sportowy

Istnieje możliwość wynajęcia sali na zajęcia grupowe, indywidualne.

Strefa workout

Dbając o twoją kondycje i zdrowie oferujemy strefę do workoutu na świeżym powietrzu, wyposażoną w drążki i maszyny do ćwiczeń z własną masą ciała. Zapewniamy aktywny wypoczynek podczas pobytu u nas!

Zapraszamy do kontaktu

w sprawie oferty wynajmu zapleca sportowo- ekeracyjnego