Zaplecze sportowe

IMPERIALL RESORT

Sport to zdrowie. Wyższa wytrzymałość mięśni, obniżenie poziomu cholesterolu, powiększenie pojemności płuc. Aktywność fizyczna sprzyja odporności i dobrego samopoczucia.

Serdecznie zapraszamy

W Imperiall Resort & MediSpa każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesna siłownia, basen kryty i zewnętrzny i sala gimnastyczna, idealna do zajęć tanecznych, jogi czy pilatesu.

12,5 m

tor do pływania

32 m x 18 m

Wymiary Boiska

100 m2

powierzchni Sali Gimnastycznej

zawsze
100%

zachowania bezpieczeństwa

Baseny

Basen kryty jest wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody o znikomej zawartości chloru, w którego skład wchodzi: wydzielony tor do pływania o długości 12,5m, strefa rekreacyjna, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, jacuzzi dla 6 osób, bezpośrednie wejście do Strefy Wellness – z kolejnym jacuzzi, łaźnią parową, sauną fińską i tężnia solankową.

Zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. (Czerwiec - Wrzesień)

Siłownia

Wzmocnij swoje mięśnie!

Siłownia to jeden z mocniejszych punktów infrastruktury Imperiall Resort & MediSpa. Wyposażona jest w m.in. atlas treningowy (brama), ławkę rzymską, wielofunkcyjną ławkę do ćwiczeń, zestaw hantli oraz sprzęt cardio (bieżnie, orbitrek, rowery)

(Dla Gości z zewnątrz: Wejście jednorazowe 30 zł . Karnet na 10 wejść 200,00 zł. Karnety będą dostępne od 01.09.2021r.)

Boisko

Wielofunkcyjne boisko spełni Twoje wymagania!

Boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz tenisa ziemnego. Idealne do organizowania animacji i zawodów sportowych. Boisko posiada także trybunę mogącą pomieścić 40 osób.

Sala gimnastyczna

Najlepsze miejsce na zajęcia taneczne, jogę czy pilates!

Na terenie Obiektu znajduje się klimatyzowana sala z lustrami idealna do zajęć Tańca, Pilatesu oraz Jogi. Sala o powierzchni: (100 m2) o wymiarach 5,70m x 17,70m

Na wyposażeniu Sali:

  • profesjonalny parkiet sportowy
  • lustra
  • maty puzzle do sportów walki
  • mini bramki
  • drobny sprzęt sportowy

Istnieje możliwość wynajęcia sali na zajęcia grupowe, indywidualne.

Zapraszamy do kontaktu

w sprawie oferty wynajmu zapleca sportowo- ekeracyjnego